تغییر از خود تو آغاز می شود
درباره وبلاگ:

آرشیو:

آخرین پستها :

پیوندهای روزانه:

نویسندگان:

ابر برچسبها:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

تابلو فرش سماء

نوشته شده توسط:ایمان حیدر
چهارشنبه 6 شهریور 1387-09:08 ق.ظ

اعطای نمایندگی وبازاریابی در استانها و شهرستانها و کشورهای خارج

 چنانچه علاقمند به رشته بازاریابی اینترنتی و خواستار در آمد خوبی هستید , ساده ترین راه اخذ نمایندگی تابلو فرش سماء در محل زندگی خودتان است.

 نیاز به سرمایه گذاری آنچنانی نیست.

سرمایه شما:

 یکدستگاه کامپیوتر که دارای مودم است . اشتراک اینترنت. داشتن اعتماد بنفس . هنر خوب صحبت کردن. آراستگی در پوشش لباس. روابط عمومی خوب.

 اگر این شرایط را دارید یکلحظه غفلت نکنید , مطمن باشید موفق خواهید شد و صاحب شغلی خوب ودر آمد عالی خواهید بود.مهمترین مسئله (پافشاری )است. بهترین مشتریان شما کسانی هستند که در اولین برخورد (نه) می گویند.

 بعضی از افراد در مقابل نه شنیدن ضعیف هستند و جا را فورا خالی می کنند. کسانی موفق هستند که با برنامه پیش رفته و منتظر نه شنیدن هستند. هر کاری زحمات مربو ط به خود را دارد.فرق انسان موفق و غیر موفق در توانائیها ی آنان است , نه در تحصیلات و مقام.بیشترین موفقها کسانی بوده اند که از صفر شروع کرده و دارای برنامه ریزی دقیق بوده و هدف معینی داشته اند. بعضی از افراد شروع کنندگان خوبی هستند ولی تمام کننده خوبی نیستند. شخصی ویلون می خرد و می خواهد ویلونیست ماهری شود . باشوق وشور زیاد دستگاه را خریده ودر کلاس ثبت نام می کند. علاقه اولیه فراوان . بعد از زمان کوتاهی , سرد شده و دستگاه ویلون در گوشه اطاق خاک می خورد.

مطالعه کتابهای آنتونی رابینز و در ایران استاد علیرضا آزمندیان ونشریه موفقیت استاد حلت برای موفقیت هر چه بیشتر توصیه می شود. بازاریابا ن بالاترین در آمد را دارند.

نحوه کار : مراجعه به افراد مرفه و یا مشهور وارائه کاتالوگ های تبلیغاتی ما همراه با نمونه کار این کار جدید تبدیل کردن هر گونه عکس به تابلو فرش می باشد شما می توانید از طریق صحبت کردن با مشتری آنها را قانع کنید تا یکی از عکسهای شخصی و یا خانوادگی خود را تبدیل به تابلو فرش بنمایند بهترین گزینه صحبت کردن با مشتری به این صورت می باشد که یکی از عکسهای مراسم عروسی –جشن نامزدی جشن تولد خود یا فرزندان – عکسهای پدر ومادر و........ ویا عزیزانی که از آنها فوت کرده اند را تبدیل به تابلو فرش بنمایند

شرایط نمایندگی : آشنا بودن با کامپیوتر و کار با اینترنت . حداقل تحصیلات دیپلم . بومی محل در خواست نمایندگی.

سود آوری این کار:هر سفارش حداقل .../۶۰تومان می باشد . اگر بدبینانه ترین حالت را در نظر بگیرید یعنی سالی200 سفارش داشته باشید آن سال .../.../۱۲۰تومان می باشد توضیحات: 1-عکس هر چه با کیفیت تر باشد تابلو فرش بهتر خواهد بود 2-عکسهای شما می تواند از اندازه های 43 تا 2820باشد . 3-هر چه عکس بزرگتر باشد بهتر می باشد 4-تحویل تابلو فرش از زمان رسیدن عکس به دست ما ۱الی ۳ ماه می باشد .

۰۹۱۳۲۰۴۲۳۰۶

help0913@gmail.comنظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:- -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات