تغییر از خود تو آغاز می شود
درباره وبلاگ:

آرشیو:

آخرین پستها :

پیوندهای روزانه:

نویسندگان:

ابر برچسبها:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

خانه وحشت، این بار در لهستان‌

نوشته شده توسط:ایمان حیدر
جمعه 22 شهریور 1387-12:09 ب.ظ

خانه وحشت، این بار در لهستان‌
جام جم آنلاین: مرد 45 ساله لهستانی به اتهام تعرض به دخترش و تولد 2 فرزند از این دختر، دستگیر شد. دختر 21ساله به پلیس گفت: از سال 2002 اسیر پدر بی‌رحم خود بوده است و آن مرد چند بار با خشونت به او تعرض كرده و او از پدر خود صاحب 2 پسر شده است.
پلیس لهستان اعلام كرد، آزمایش DNA نسبت این كودكان را تعیین خواهد كرد. به گزارش آسوشیتدپرس،‌ دونالد توسك نخست‌وزیر لهستان، این اتفاق را یك تراژدی خواند و گفت: قانون با مرد بی‌رحم بشدت برخورد خواهد كرد.

همسایه‌ كرزیستوف (مردم متهم)‌ به آسوشیتدپرس گفت: بعضی وقت‌ها دختری را می‌دید كه برای خرید از خانه خارج می‌شد و گاهی با والدین و برادر 11 ساله‌اش به كلیسا می‌رفت.

ترزا، همسر این مرد به شبكه 24 تلویزیون خصوصی لهستان گفت، همسرش او را وادار می‌كرد تا تلویزیون تماشا كند. بعد به اتاق دخترش می‌رفت و در را از پشت می‌بست. دخترم بسیار وحشتزده بود و نمی‌خواست درباره اتفاقی كه برسرش می‌آمد، حرف بزند. من وقتی یادداشت‌های روزانه‌اش را دیدم از ماجرا باخبر شدم. وقتی شوهرم فهمید كه من از این حادثه تلخ آگاه شده‌ام، تهدید كرد كه دخترم را خواهد كشت و حتی اگر مجبور شود همه اعضای خانواده را قتل‌عام خواهد كرد.

یكی از مقام‌های پزشكی قانونی لهستان می‌گوید ، هنوز زود است كه با قطعیت بگویم مرد متهم از دخترش صاحب فرزند شده است. مرد بی‌رحم لهستانی به فریتزل لهستان معروف شده و نفرت مردم كشورش را برانگیخته است.

پلیس لهستان بازجویی از مرد متهم و برادرش را كه مظنون به همكاری با اوست، آغاز كرده است.


نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:- -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات