تغییر از خود تو آغاز می شود
درباره وبلاگ:

آرشیو:

آخرین پستها :

پیوندهای روزانه:

نویسندگان:

ابر برچسبها:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

شرط مادر و دختر برای خواستگار آدم‌ربا

نوشته شده توسط:ایمان حیدر
شنبه 9 آذر 1387-04:13 ب.ظ

جام جم آنلاین: جـوان خـواسـتـگاری كه پس از شنیدن پاسخ منفی از دختر مورد علاقه‌اش، او را در یـكی از محله‌های تهران ربود و با انتقال به یكی از شهرستان‌های غرب كشور مورد آزار و اذیت قرار داده بود، پس از دستگیری به شرط رفتن به سربازی و یافتن كار مناسب از سوی شاكی بخشیده شد.
بـه گـزارش «جام‌جم»، ماجرای این آدم‌ربایی هفته گذشته با شكایت زنی در شعبه چهارم دادیاری دادسرای جـنـایـی تـهـران در دسـتـور كـار پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. زن شاكی در تشریح ماجرا به دادیار امیر اسماعیل رضوانفر گفت: چندی پیش دخترم ماجرای آشنایی خود را با جوانی به نام مسعود برایم بازگو و عنوان كرد تصمیم گرفته با او ازدواج كند. با دریافت مشخصات مسعود، به تحقیق از وی و خانواده‌اش پرداختم و پی بردم جوان خواستگار به سربازی نرفته و بیكار است و خانواده‌اش نیز هیچ‌گونه حمایتی از وی نمی‌كنند.

وضعیت زندگی جوان خواستگار را با دخترم در میان گذاشتم و او هم از انتخاب خود ناراحت شد و به وی در خصوص ازدواج پاسخ منفی داد. شاكی ادامه داد: مسعود ــ جوان آدم‌ربا ــ پس از شنیدن پاسخ منفی از دخترم، دست‌بردار نبود تا این كه روز گذشته او با زور و تهدید، دخترم را داخل خودرویی انداخت و بسرعت متواری شد. با داد و فریاد از همسایه‌ها كمك خواستم و به تعقیب خواستگار آدم‌ربا پرداختم، اما او در شلوغی محله ناپدید شد.

بـه دنـبـال ایـن شـكـایـت، پـرونـده‌ای تـشـكـیل شد و مــامــوران آگــاهـی تـهـران تـحـقـیـقـات ویـژه‌ای را بـرای دستگیری مرد آدم‌ربا و آزادی دختر جوان آغاز كردند تا این كه پی بردند، خواستگار انتقام‌جو گروگانش را به یكی از شهرستان‌های غرب كشور منتقل كرده است.

به این ترتیب، ماموران با كسب نیابت قضایی به محل اختفای متهم اعزام و ششم آذر موفق به دستگیری وی و آزادی دخـتـر جـوان شـدند.

با اعتراف مرد خواستگار به ربودن دختر جوان، زن شاكی گفت به خاطر اختلاف‌هایی كه با شوهرم داشتم، از او جدا شدم و اكنون نمی‌خواهم به خاطر اشتباه متهم، زندگی دخترم خراب شود، بنابراین از خـطــای او مــی‌گــذرم و اجـازه ازدواج بـا دخترم را به او می‌دهم، به شرط آن كه به سربازی برود و برای خود شغل مناسبی پـیــدا كـنــد.

بـنــا بــر ایــن گــزارش، بــا اعـلام گـذشـت شاكی و دخترش، خواستگار آدم‌ربا از مجازات سنگینی كه پیش روی او قـرار داشـت، نـجـات یـافـت تـا پس از عـمـلــی كـردن شـروط شـاكـی و تـحـمـل مجازات از جنبه عمومی جرم، با دختر مورد علاقه‌‌اش ازدواج كند.نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:- -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic