تغییر از خود تو آغاز می شود
درباره وبلاگ:

آرشیو:

آخرین پستها :

پیوندهای روزانه:

نویسندگان:

ابر برچسبها:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

فریب راننده از سوی 2 زن جوان برای سرقت خودرو

نوشته شده توسط:ایمان حیدر
شنبه 9 آذر 1387-04:16 ب.ظ

جام جم آنلاین: 2 زن جوان كه با فریب راننده، خودروی او را سرقت كرده‌اند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند. امیراسماعیل رضوانفر، دادیار كشیك دادسرای جنایی در‌این‌باره گفت: روز گذشته مرد میانسالی به دادسرای جنایی مراجعه و از سرقت خودروی خود به وسیله2 زن جوان شكایت كرد.
شاكی در اظهارات خود گفت: غروب پنجشنبه وقتی قصد عزیمت به محل سكونت خود در غرب تهران را داشتم، 2 زن جوان را كه منتظر ماشین بودند، سوار كردم و پس از طی مسافتی، متوجه شدم یكی از زن‌ها به خاطر درد دندان ناراحت است.

شاكی اضافه كرد: همراه زن جوان از من خواست مقابل یك داروخانه توقف كنم و اسپری بی‌حسی دندان تهیه كنم.
من هم مقابل داروخانه توقف كردم و پس از خرید اسپری متوجه شدم خودروی مرا سرقت كرده‌اند.

چهره‌نگاری رایانه‌ای

دادیار جنایی افزود: پس ازاین شكایت دستور قضایی صادر و مرد مالباخته برای چهره‌نگاری از 2 زن سارق همراه پرونده به پلیس آگاهی تهران ارجاع شد.

رضوانفر افزود: چندین پرونده در ارتباط با سرقت به این شیوه در دادسرای جنایی وجود دارد كه نشان می‌دهد، افراد سارق  كه عمدتا زنان جوان هستند  پس از این‌كه سوار خودرو می‌شوند، از راننده می‌خواهند برای آنها چیزی تهیه كند و در این فاصله، خودرو را سرقت می‌كنند.

رضوانفر ادامه داد: یكی از متهمان كه به این شیوه سرقت می‌كرد یك دختر 16 ساله فراری به نام سارا بود كه 8 مرتبه به این اتهام دستگیر شده بود و سرانجام سال گذشته همزمان با اجرای طرح امنیت اجتماعی، همراه چند شرور تحت تعقیب به یكی از شهرهای شمالی كشور متواری شده بود كه بر اثر انفجار كپسول گاز به همراه شرورهای فراری جان خود را از دست داد.

رضوانفر اضافه كرد: در حال حاضر تحقیقات ویژه‌ای در ارتباط با این سرقت در دستور كار پلیس آگاهی قرار گرفته است. اما فراموش نكنیم توجه به هشدارهای پلیسی وقضایی می تواند مانع از ایجاد فرصت برای سارقان حرفه‌ای باشد كه با این شیوه و شگرد اقدام به سرقت خودرو می‌كنند.نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:- -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic