تغییر از خود تو آغاز می شود
درباره وبلاگ:

آرشیو:

آخرین پستها :

پیوندهای روزانه:

نویسندگان:

ابر برچسبها:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

گفتگو با عامل تیراندازی مرگبار

نوشته شده توسط:ایمان حیدر
سه شنبه 3 شهریور 1388-09:37 ق.ظ

گفتگو با عامل تیراندازی مرگبار
جام جم آنلاین: خودت را معرفی كن. محمد الف، 65 سال دارم و راننده اتوبوس هستم. مجردی یا متاهل؟ متاهل هستم و 2 همسر دارم و ثمره این 2 ازدواج 4 دختر و 10 پسر است.

چرا این حادثه اتفاق افتاد؟

محل حادثه یك مجتمع مسكونی متعلق به من و همسر اولم است و خودمان در نیم‌طبقه اول زندگی می‌كردیم.

برخی از واحدها را فروخته بودیم و از 2 سال قبل هم واحد 10 را كه در طبقه سوم مجتمع بود، به پسر یكی از همسایه‌ها فروخته بودم. اما از اوایل اردیبهشت امسال با خریدار آپارتمان اختلاف پیدا كرده بودم كه این جنایت‌ها به دنبال این اختلاف‌ها رقم خورد.

موضوع اختلاف شما چه بود؟

خریدار آپارتمان پسر همسایه آدم خوبی نبود و مدام افراد مختلفی را به خانه‌اش می‌آورد و خانه‌اش را پاتوقی برای افراد مجرد و لاابالی كرده بود. چند بار به وی و پدرش تذكر دادم، اما توجهی به حرف‌ها و اعتراضات من نداشت و بارها با من درگیر شدند. از چند ماه قبل متوجه رفتارهای مشكوك 2 همسرم زهرا (48 ساله)‌ و سكینه (25 ساله)‌ و دختر 20 ساله‌ام (صدیقه)‌ با پسر همسایه صاحب آپارتمان شدم.

به همگی آنها اعتراض كردم و خواستم تا به ادامه ارتباط با این جوان و دوستانش خاتمه دهند كه توجهی به حرف‌هایم نكرده و هرازگاهی با هم صحبت می‌كردند. دیگر از این وضعیت خسته شده بودم، بنابراین موضوع را به تعدادی از مغازه‌داران و همسایه‌ها و حتی پدر مرد جوان گفتم، اما بی‌فایده بود.

حادثه چگونه رقم خورد؟

هنگام عصروقتی به خانه بازگشتم، متوجه شدم پسر همسایه مقابل در ورودی مجتمع به همراه پدر و یكی از دوستانش با یك دستگاه موتورسیكلت ایستاده است. به آنها اعتراض كردم كه درست نیست در این محل توقف طولانی داشته باشند و افرادی را به خانه خود راه دهند كه شروع به فحاشی به من كردند و من هم عصبانی شدم و از خانه‌ام 3 قبضه سلاح را كه همیشه زیر تختخوابم پنهان می‌كردم، برداشتم و به سوی آنها آتش گشودم كه آنها با صدای داد و فریاد فرار كردند، اما من همچنان با كلاشینكف شلیك می‌كردم و با كلت‌ها تیر هوایی می‌زدم. تیرها به تعدادی از رهگذران اصابت كرد. تصمیم به كشتن مرد همسایه و پسرش گرفته بودم.

چرا به دیگر همسایه‌ها شلیك كردی؟

از راه‌پله‌ها بالا می‌رفتم كه دختر همسایه با گشودن در آپارتمان شروع به فحاشی به من كرد و با مشاهده سلاح‌ها، از من خواست با خانواده‌اش كاری نداشته باشم كه چند تیر به سوی وی (فاطمه)‌ شلیك كردم كه روی پله‌ها افتاد و تكان نخورد. در همین موقع همسر و دخترم به سراغ من آمدند تا مرا آرام كنند كه به طرف آنها نیز شلیك كردم و آنها نیز وحشت‌زده شروع به دویدن از راه‌پله‌ها كردند كه آنها را تعقیب كردم و چند طبقه بالاتر، با شلیك 3 تیر به هر یك از آنها، به زندگی‌شان پایان دادم.

در جریان این تیراندازی چه تعداد گلوله شلیك كردی؟

1920 تیر از 2000 تیری كه همراه داشتم، شلیك كردم.

سلاح‌ها را از كجا آورده بودی؟

سال 64، 3 قبضه كلت و كلاشینكف را به همراه فشنگ‌ها به سرقت برده و در خانه‌ام نگهداری می‌كردم.نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:- -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic